2009-11-07 00:04:03

INWESTOR ZASTĘPCZY

Są Inwestorzy, którzy rozwijają się permanentnie i wówczas mają zwykle własne służby do realizacji i nadzoru inwestycji, lub też takich stałych kontrahentów, którzy dla takiego Inwestora całą inwestycję prowadzą nadzorują i rozliczają.
Sa jednak Inwestorzy, którzy budują, rozbudowują swoją siedzibę, fabrykę raz na kilkanaście lat, bądź jeszcze rzadziej. Wówczas taki projekt jest dla pracowników firmy zupełną nowością, dużym stresem, bo dość brutalnie wkracza on w utarte procedury funkcjonujące w zakładzie. Generalnie "przeszkadza"
Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku taki Inwestor może się posiłkować firmami zewnętrzymi, dla których prowadzenie projektu to chleb powszedni, a funkcjonowanie wśród przyjętych w firmach procedur i dzialań codziennych jest ich standardem. Takie własnie firmy jak np GRUPA RODE, nauczyły sie funkcjonować w takim otoczeniu i skutecznie zapewniają sprawną realizację projektu przy minimalizacji jego wpływu na codzienne funkcjonowanie Zakładu.
Koordynujemy działania procesu budowy z funcjonowaniem czynnego Zakladu, minimalizujemy negatywny wpływ tego procesu na procedury podstawowej działaności Inwestora. Kierujemy takim projektem, zarządzamy nim, rozliczamy Wykonawcę. Inwestor ma komfort posiadania u swojego boku firmy, która nie pozwoli Wykonawcy na żądanie i otrzymanie więcej niż uzgodniony między stronami zysk, a zapewni otrzymanie tego, co w umowie zapewnił sobie Inwestor.
 

projekt, realizacja, hosting - Internet-Info 2009